Obsazení

OH Bandu

Petr Donef

vedoucí souboru do roku 2022, saxofon alt, zpěv

V letech 2014 - 2022 vedoucím kapely. Zakládající člen, hraje na saxofon a doplňuje zpěváky v sólovém zpěvu. Je povoláním učitel hudby v ZUŠ v Libochovicích. Má rád sport pasivně i aktivně, soutěživý typ. V těchto letech upřednostňuje jízdu na kole. Rád je tam, kde je samá sranda. Bydlí v Litoměřicích.

Hana Horová

Zpěvačka

Zpěvačka s bohatými zkušenostmi a velkým hudebním citem. Nedělá jí problém zvládnout i obtížné vedlejší hlasy. Nic nebere na lehkou váhu, ke každému vystoupení přistupuje profesionálně. Hudba je pro ni neoddělitelnou součástí života už od dětství. Preferuje hudbu populární, ale ani jiné žánry jí nejsou cizí. Je ovlivněna skupinami Manhattan Transfer, Tramelous a řadu let byla společně se svojí sestrou Pavlou členkou ABBA Revival. Její velkou láskou jsou psi, kterých má doma celou čtyřčlennou smečku... Bydlí v Terezíně

Pavel Bělík

klávesy, zpěv, moderace

V "Oháčku" od roku 2004. V roce 2023 přebírá vedení kapely. Hráč na klávesy, profesionál na svém místě, autor mnoha aranží skladeb. Kromě jiného je i dirigentem Dechového orchestru PRALINKA Praha. Má rád turistiku a poznávání nových, zvlášť romantických míst... Do kapely dojíždí z Prahy, kde má trvalé bydliště. Stále svobodný...!!!

Karel Mišák

pozoun

Do kapely vstoupil krátce po jejím založení v roce 1991 jako hráč na baskřídlovku a pozoun. Věčně usměvavý hecíř a provokatér s dobrými manažerskými předpoklady, které uplatňoval i jako Hlavní inspektor vojenských hudeb ČR. Velký znalec a milovník krásy, např. aut, motocyklů a mobilů..., ale nejen krásy technické! Žije v Litoměřicích.

Jan Brabec

kytara

Do kapely nastoupil v roce 2023. Vynikající instrumentalista, příležitostně si i nějakou tu písničku zazpívá. Další Pražák v litoměřickém orchestru.

Petr Cibulka

trubka

Další Petr v kapele, zvaný Cíba, je v OH Bandu od roku 2017. Výborný, profesionální trumpetista Hudby Hradní stráže Praha. Svoji univerzalitu využívá i v souborech jiných žánrů. Žije ve Štětí

Aleš Růžička

saxofon tenor, klávesy

V kapele působí od roku 2006. Syn Zdeňka, hráč na saxofon a klávesy. Pohodář, kterého jen tak něco nerozhází. Není jen výborným muzikantem, ale také znalcem motorových vozidel, jejichž opravami se také živí. Je nepostradatelnou součástí kapely, organizátor, řidič a bavič . Po zralé úvaze došel k jednoznačnému závěru, že se dožije 300 let... No, je ještě mladý... Bydlí v Úštěku.

Samuel Koblischke

baskytara

Hráč na baskytaru. V orchestru je od roku 2013. Hudba je jeho koníčkem, začínal v klubové kapele Noble Crops, je typickým příkladem současné "střelené" mladé generace... Vášnivý motorkář.

Zdeněk Růžička

trubka, klávesy

S Petrem D. spolužáci a zakládající členové OH Bandu. Hraje na trubku a klávesy, doplňuje vokály, navíc je autorem aranžmá většiny skladeb. Hudba je pro Zdeňka život a velká zábava. Jako učitel ZUŠ vede Juniorband ZUŠ Litoměřice a sám nevynechá příležitost zahrát si jako host i v jiných orchestrech. Žije v Úštěku, kde aktivně odpočívá na zahrádce.

Luboš Šindela

bicí

Na bicí nástroje se naučil v Lovosicích v amatérských kapelách získal první zkušenosti a dnes je spolehlivou součástí kapely. Studuje teplickou hudební konzervatoř a rád využije každé možnosti k vedlejší produkci. Od roku 2012 v Havlovce. Se Samem a Karlem tvoří motorkářskou stáj OH Bandu...